Postaráme se
o váš úsměv

Chceme vás seznámit s průběhem léčby, ale rádi bychom si také popovídali o vás. O vašem životním stylu, o tom, co pro vás znamená úsměv, nebo co si od rovnátek slibujete. Chceme mít jistotu, že se díky Beyli Dental budete cítit lépe od prvního dne.

5 kroků k hezčímu úsměvu

Nejdříve vám zavoláme

Vyberete si termín, ve kterém se vám ozve jedna z našich specialistek, Tereza nebo Míša. Hovor bude trvat asi 20 minut a doporučujeme, abyste si pro něj našli tiché a pohodlné místo. V soukromí se vám o úsměvu bude mluvit lépe. Během konzultace se dozvíte to nejdůležitější o neviditelných rovnátkách, možnostech léčby a bude čas i na vaše dotazy.

01
02

3D sken nebo otisk u ortodontisty

Lékař si prohlédne váš chrup a posoudí, jestli se pro vás léčba neviditelnými rovnátky hodí. Pokud ano, udělá 3D sken nebo otisk vašich zubů a také vám nabídne výrobu testovacích rovnátek, abyste si dopředu mohli vyzkoušet, jak se nosí.

Odsouhlasení léčebného plánu

Do dvou týdnů od návštěvy ortodontisty obdržíte léčebný plán. V něm najdete simulaci pohybu zubů, výslednou podobu a celkovou částku. Jakmile ji uhradíte, pustíme se do výroby vašich rovnátek na míru.

03
04

Předání rovnátek a začátek léčby

Za tři týdny od zaplacení budou vaše rovnátka připravená. Vyzvednete si je u ortodontisty, který vám všechno vysvětlí, zkontroluje, zda správně sedí, a podle typu léčby se s vámi domluví na termínu průběžné nebo závěrečné kontroly.

Teď už je to na vás

Každý den byste rovnátka měli mít na sobě 22 hodin. Vždy po týdnu si nasadíte nový pár. S rovnátky můžete pít čistou vodu, na konzumaci jiných tekutin nebo jídla je vyndejte a odložte do úložné krabičky. Nežvýkejte s nimi žvýkačku ani nekuřte.

05

Ceník

Dva typy léčby

Úvodní konzultace, 3D sken nebo otisk a návrh vašeho léčebného plánu jsou zdarma.

Lite 3
34 990 Kč

Lehká estetická úprava
Srovnání zubů od 3 do 3, obě čelisti
Průměrně 15 týdnů léčby

je pro mě tato léčba vhodná?
nebo

Complex 5
54 990 Kč

Standardní estetická úprava
Srovnání zubů od 5 do 5, obě čelisti
Průměrně 30 týdnů léčby

Je pro mě tato léčba vhodná?

Cena je konečná a zahrnuje kompetní péči

Během léčby se o vás postará ortodontista
a naši specialisté

15 nebo 30 sad rovnátek

Dostanete od nás rovnátka vyrobená na míru vašemu úsměvu, která si budete každý týden měnit.

Záruka spokojenosti

Pokud by se výsledek léčby lišil od toho v léčebném plánu, připravíme vám zdarma tři páry rovnátek pro dodatečnou korekci.

Retenční rovnátka

Po skončení léčby budete pokračovat s retenčními rovnátky. Nosí se přes noc
a zajistí, aby zuby zůstaly v novém postavení.

Mohlo by vás zajímat

Odpovídáme na vaše nejčastější dotazy

Pro koho je tato léčba vhodná?

Pro pacienty starší 18 let, kteří potřebují lehkou estetickou korekci (program Lite 3: rovnáme pouze tři přední zuby na každé straně chrupu na obou čelistích) nebo standardní estetickou korekci (program Complex 5: rovnáme pět zubů na každé straně chrupu na obou čelistích). Typ léčby vždy stanovuje ortodontista na základě 3D skenu nebo otisku. U rozsáhlejších případů se průběh léčby řeší individuálně.

Bolí nošení neviditelných rovnátek?

To je velmi individuální. Během prvních dnů můžete s novou sadou rovnátek cítit v ústech tlak, někdy dokonce lehkou bolest. To je ovšem spíše výjimka. Obyčejně si dásně na speciální materiál rovnátek velice rychle zvyknou, protože nejdříve začínáte s nejměkčí sadou a postupně přecházíte na tvrdší. Navíc vás netrápí žádné kovové zámečky nebo odstávající drátky.

Co když se výsledek nedostaví?

Může k tomu dojít v ojedinělých případech, kdy pacienti nedodržují předepsaný čas nošení rovnátek. Často je odkládají nebo si je zapomínají vzít na noc. Pokud by se i přes pečlivé nošení výsledek léčby lišil od toho v simulaci a léčebném plánu, připravíme vám zdarma tři další páry rovnátek pro dodatečnou korekci.

chci se dozvědět víc