3 kroky k úsměvu

Vyberte si termín telefonické konzultace. Je zdarma a můžete ji absolvovat v pohodlí vašeho domova. Za tři týdny po úvodním rozhovoru už můžete mít doma první sadu rovnátek a nechat je pracovat na krásném úsměvu.

:beyli

1. úvodní konzultace

Pojďme si nejdřív popovídat o tom, co si přejete a co by měla rovnátka splnit, i o tom, co vše vás s rovnátky čeká. Během našeho telefonického rozhovoru, který je pro vás zdarma, získáte všechny potřebné informace i odpovědi na svoje otázky. V každém případě platí, že než se rozhodnete, můžete si rovnátka nejdříve vyzkoušet.

:beyli

2. osobní léčebný plán

Jakmile se dozvíte všechno potřebné, můžete vyrazit na prohlídku k jednomu z našich ortodontistů. Během 30 minut vám prohlédne chrup, ověří vhodnost léčby, vytvoří 3D sken vašich zubů, případně testovací rovnátka, a do 10 dní vám navrhne léčebný plán. Mimo jiné se dozvíte, které zuby a jak je třeba průběžně posouvat i jaký bude nakonec váš úsměv. I tato část je pro vás bezplatně.

:beyli

3. rovnátka na míru

Jakmile získáte svůj léčebný plán a domluvíte se s ortodontistou na léčebném postupu, vyberete si ve vašem :beyli účtu formu platby a zaplatíte. Rovnátka založená na 3D skenu vašeho chrupu zamíří do výroby. Speciální box :beyli se sadou neviditelných rovnátek na vás pak bude čekat v ordinaci vašeho ortodontisty. Každý týden začnete používat nový pár, který vás přiblíží o další krůček ke krásnému úsměvu. A po 15 až 30 týdnech bude hotovo.

Začněte s léčbou

Vyberte si termín, který vám vyhovuje a my vám zavoláme a vše vysvětlíme.

Co by vás ještě mohlo zajímat?