:beyli

Léčba na míru, žádné poplatky navíc. Neviditelná rovnátka se vám vyplatí

Šetřit na zubech se nevyplácí. Je lepší do nich moudře investovat. Podívejte se s námi na zoubek neviditelným rovnátkům a přečtěte si, proč jsou právě ta od :beyli tak výhodnou investicí.

Typ léčby vám lékař vybere na míru

Za nic tak nebudete platit zbytečně. Typ Lite 3 se obecně hodí pro lehké estetické úpravy a trvá kolem patnácti týdnů. Stojí 34 999 korun. Complex 5 je určený pro středně náročnou korekci, trvá asi třicet týdnů a stojí 54 990 korun.

Žádné další nečekané poplatky

Nezávazná konzultace po telefonu je bezplatná, první prohlídka u ortodonisty také. Zdarma na ní dostanete 3D sken zubů a případně i rovnátka na zkoušku. V ceně vybraného typu léčby jsou pak všechny návštěvy u ortodontisty a všechny modely rovnátek, které v průběhu vystřídáte. To je výhoda oproti klasickým rovnátkům, u kterých nikdy nevíte, kdy budou potřeba dotáhnout nebo upravit. To totiž obvykle stojí další peníze.

Je to investice do budoucna

Díky neviditelným rovnátkům od :beyli už nikdy nebudete mít strach se usmát. A mají i další benefity: uspořádané zuby se méně kazí, budete mít zdravější ústní dutinu a sníží se tvorba zubního kamene i plaku. Ve výsledku tak dlouhodobě ušetříte za ošetření u zubaře i za dentální hygienu.