Proč se neviditelná rovnátka vyplatí? Léčba na míru, žádné poplatky navíc

Šetřit na zubech se nevyplácí. Je lepší do nich moudře investovat. Přečtěte si, proč jsou právě rovnátka od Beyli Dental takovou výhodnou investicí.

17.10.2019
Čtení na 2 minuty

Typ léčby vám lékař vybere na míru

Za nic tak nebudete platit zbytečně. Typ Lite 3 se obecně hodí pro lehké estetické úpravy a trvá kolem patnácti týdnů. Stojí 34 999 korun. Complex 5 je určený pro středně náročnou korekci, trvá asi třicet týdnů a stojí 54 990 korun.

Žádné další nečekané poplatky

Nezávazná konzultace po telefonu je bezplatná, první prohlídka u ortodonisty také. Zdarma na ní dostanete 3D sken zubů a případně i rovnátka na zkoušku. V ceně vybraného typu léčby jsou pak všechny návštěvy u ortodontisty a všechny modely rovnátek, které v průběhu vystřídáte. To je výhoda oproti klasickým rovnátkům, u kterých nikdy nevíte, kdy budou potřeba dotáhnout nebo upravit. To totiž obvykle stojí další peníze.

Je to investice do budoucna

Díky neviditelným rovnátkům od :beyli už nikdy nebudete mít strach se usmát. A mají i další benefity: uspořádané zuby se méně kazí, budete mít zdravější ústní dutinu a sníží se tvorba zubního kamene i plaku. Ve výsledku tak dlouhodobě ušetříte za ošetření u zubaře i za dentální hygienu.